Şirketimiz HAKKINDA!

Kuruluşumuz yazılım uygulama ve geliştirme alanında sektörde faaliyet göstermeye başlayıp, 2008 yılında MODENO Yazılım Tasarım ve Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile kurulmuştur. Dijital medya alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız; Portföyünü genişleterek, siz aile bireylerimiz ile kalıcı ve güçlü çözümler üretmeyi amaçlamış, Buğün sekötürnde kurumsallaşmış lider firmalara danışmanlık, tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz; başta IT uygulamaları olmak üzere yazılım uygulamaları ve geliştirmeleri, Web tasarım ve Web yazılımı, multimedya prezantasyon uygulamaları, Grafik Tasarım ve yayın, Kurumsal kimlik, Marka oluşturma, Intranet, Ekstranet uygulamaları, Hosting Çözümleri, E-ticaret uygulamaları ve entegrasyon konularında profesyonel hizmetler vermektedir.

Modeno ne amaçlar?

Tasarım ve interaktif mecrada yayın olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelerde asıl amacımız; hizmet verdiğimiz firmaların kazançlarında etkimizin olmasıydı. Günümüz şartlarında "inovasyon" rekabet piyasasının olmazsa olmaz temel şartlarından sadece biri.

Pazalarma ağı içersinde özellikle sıcak satış taleplerini etkilemek, hizmet ve güncel raporlama istatistiklerinin takibini kolaylaştırmak, ürün tanıtımı ve firma bazlı reklam ağı için web tasarım ve internet uygulamaları en karlı ve istikrarlı seçim.

Bizler gerçekleştirdiğimiz interaktif projelermizde çalışmalarımızı yapılandırmadan önce uzun solıklı bir fizibilite sürecine giriyoruz. Bunun temel nedeni yapılacak projelerin katkı payının ne derecede fayda sağlar olmasını görmek.

Gerçekleştirdiğimiz uygulamaların tümünü kendi projelerimiz olarak gördüğümüz için; her iş katkı payı sağlamalı, tamamen iş süreçlerini kolaylaştırmalı ve hızlandırmalı, firmaların müşterilerine fayda sağlamalı, en öncemlisi kalıcı çözümler üretmeli...

Manifesto / Vizyon, Misyon, Amacımız ve Hedeflerimiz


Bizler "dijital ve görsel medya" alanında sürekli gelişim içersindeyiz. Aslında Misyon olarak "dijital medya" alanında sürekli gelişim içersindeyiz. Daha doğrusu gelişim içersinde olmak zorunda olduğumuzun bilincedeyiz.

Amacımız "interaktif çözümler" ürettiğimiz firmaların iş süreçlerini kolaylaştıracak ve hızlandıracak, firmaların müşterilerine fayda sağlayacak; katma değerli, yeni kaliteli ve kalıcı çözümler üretmek geliştirmektir.

Gerçekte Tasarımcılar sürekli Vizyonu genişletilebilir yolda seçenek arar. Amaçladıklarımıza ulaşmak için ilerlediğimiz yolda Uluslararası adı anılır bir dijital medya danışmanlık firması olmak en büyük hedeflerimizden sadece biri...

Gelişen teknolojiye paralel olarak işlevsellik artmakta ve sektör farklılığı gözetmeksizin tüm işletmelerimizde daha hızlı daha pratik ve kullanışlı sistemler oluşturmak en önemlisi kullanılabilirlik olarak üst seviyede yazılımlar geliştirmek sektörsel çözümlerde asıl hedefleri belirler. Biz hedef belirlerken yada seçilen hedefe göre uyarlanan hedeflere tümüne baktığımızda, emin adımlarla yürümek için. Farklılık ve özgün yapı metodolojisini tamamen uzman bir ekip ile kenetlenmekten geçtiğine inanıyoruz. İşte bu amaç doğrultusunda katma değerli ve iş süreçlerini kolaylaştıracak çözümleri üretmek için, ilk yapılması gereken disiplin anlayışını uzman kadro ile değil. İhtiyaçlara göre uzman kadro ile harmanlamak ve portföyüne farklı sektörlerden girdileri toplayarak, işlevselliği sektör farklılığına göre tek çatı altında toplamak gerektiğine inanıyoruz.

Bu yüzden gelişen pazar ekonomisine katkımız belirli sektörsel boyutlara göre değil tamamıyla sektör gözetmeden yapılıyor. Buda bizleri sektörsel çözümler üretirken pazar payında salt hedeflere ulaştırıyor. Bu da Modeno'yu; yazılım uygulamaları ile 24 sektörde 24 taban yazılım ile önemli bir rol model haline getiriyor. Bizler Reklam ve Pazarlama boyutunu tamamen interaktif mecrada yürütüyor ve kemikleşmiş altyapı sayesinde sektörde daha yukarılara emin adımlarla çıkmak istiyoruz.

Bu olumlu çıkış ivmesinin tamamen samimiyet ve yılların birikimi ile olacağına inanıyoruz. Bu yüzden firmamız kurulduğu günden bu yana Sektör çözümleri yerine, Sektörsel çözümler sunarak bizleri her daim bir adım önde seçilmemiz de farka taşıyor...


Modeno
kurumsallığı ön planda tutarken, çalışma tarzı olarak kendi sektöründe Eskişehir'de ISO Kalite Yönetimine sahip tek FİRMADIR

Bizim için ne dediler?

 • Modeno bizim için uzun soluklı bir iş ortağı! Bu çerçevede yıllardır gerçekleştirmeyi planladığımız tüm çalışmalarda yanımızda oldular. İlgileri için teşekkür ederiz.

  – Kadir ÖZTÜRK, | Genel Müdür
  Tozman Düğün Salonları Ltd.Şti.
 • Web tasarımımızın yapımı aşamasında gösterdikleri sabırlı, içten ve yaratıcı çalışmanın, gerekse de tasarım sonrası kusursuz teknik desteğin; MODENO'yu kendi sektöründeki rakipleri arasından sıyırıp en ön sıralara oturtacağı oldukça açık, Firmamıza verdikleri hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ederiz

  – Süleyman Demirel, | Genel Müdür
  Demireller İnşaat Ltd.Şti.
 • 2008 yılından bu yana çalışıyor olmamız istiktar anlamında önemli bir istatistik. İstikrar anlamında kesinlikle önerebileceğimiz bir firma.

  - Cihan DANIŞ, | Genel Müdür
  Danışlar Ekmek Ltd.Şti.
 • MODENO denildiği zaman vereceğimiz en net cevap "dinlemeyi biliyor" oldukları. ES 222 markası üzerinde gerçekleştirdikleri çalışmalardan ötürü kendilerine ne kadar teşekkür etsek az kalır sanırım.

  - Sinan KESKİN, | Genel Müdür
  Es 222 Ltd.Şti.
 • MODENO denildiği zaman vereceğimiz en net cevap "dinlemeyi biliyor" oldukları. ES 222 markası üzerinde gerçekleştirdikleri çalışmalardan ötürü kendilerine ne kadar teşekkür etsek az kalır sanırım.

  - Sinan KESKİN, | Genel Müdür
  Es 222 Ltd.Şti.
 • İletişim becerisinin, müşteriler üzerindeki etkisinin MODENO'nun müşterisi olduğumuz andan itibaren çok daha iyi hissetik. Anında çözüm üretmeleri, MODENO'ya bu yüzden, öncelik sağlıyor.

  - Mehmet UYANIK, | Genel Müdür
  ES GÜVENLİK Ltd.Şti.

Çözüm Ortaklarımız!