Modeno

Kuruluşumuz yazılım uygulama ve geliştirme alanında sektörde faaliyet göstermeye başlayıp, 2008 yılında MODENO Yazılım Tasarım ve Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile kurulmuştur.

Şirketimiz;
Web tasarım ve Web yazılımı, Yazılım uygulamaları ve Geliştirmeleri, Grafik Tasarım ve Yayın, Sosyal Medya İçerik üretimi ve planlaması, Marka oluşturma, Hosting Çözümleri, E-ticaret uygulamaları ve Entegrasyon konularında profesyonel hizmetler vermektedir.

modeno dijital reklam ajansı

MODENO SÜRECİ

modeno tasarim
modeno kurumsal
modeno yazilim

2008

Şirketimiz MODENO Yazılım Tasarım ve Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile kuruldu.

Bizler "dijital ve görsel medya" alanında sürekli gelişim içersindeyiz. Aslında Misyon olarak "dijital medya" alanında sürekli gelişim içersindeyiz. Daha doğrusu gelişim içersinde olmak zorunda olduğumuzun bilincedeyiz.

Amacımız "interaktif çözümler" ürettiğimiz firmaların iş süreçlerini kolaylaştıracak ve hızlandıracak, firmaların müşterilerine fayda sağlayacak; katma değerli, yani kaliteli ve kalıcı çözümler üretmek geliştirmektir.


Bu yüzden firmamız, kurulduğu günden bu yana Sektör çözümleri yerine, Sektörsel çözümler sunarak, her daim bir adım önde ve farklı olmayı başarıyor.


DAHA İYİSİ MODENO

daha iyisi
daha farklı
daha organize
daha kreatif
daha önemli
daha erişilebilir
MENÜ