Neler Yaparız?

Marka Kimliği | Web Tasarımı | Grafik Tasarım
Online Kampanyalar | Dijital Pazarlama

Entegre iletişime odaklı çözümler üretiyor, entegre bir işin ağını genişleteceğine ve istenilen hedefi ulaşacağına inanıyoruz. Bu nedenle Online ve Çevrimdışı alanlar için iletişim çözümleri üretiyoruz.

modeno dijital reklam ajansı

WEB TASARIMI

Kuruluşunuz için yeni bir yaşam alanı sağlayan dinamik, sezgisel ve çekici web sitelerinin oluşturulmasını sağlayan profesyonellerden oluşan bir ekiple geniş bir web deneyimi sunuyoruz.

KURUMSAL WEB TASARIMI

Kurumsal web sitenizin sabit veya yönetilebilir içeriğe duyarlı, görüntülenecek içeriğe ve sektöre göre özel tasarım ile her tür segment için web siteleri tasaralıyoruz.

E-TİCARET

Online ödeme ile entegre edilmiş ürün veya hizmetlerin satışı için bir E-ticaret (Sanal Mağaza) geliştirilmesi, sizin tarafınızdan yönetilebilen, bayilik(ortaklık) sistemi, alışveriş sepeti, en çok satan ürünler, satın alma geçmişi, trend ürünler, indirim kuponu gibi size özel tasarlanan birçok fonksiyon ile mağazanızı yönetebileceğiniz e-ticaret siteleri geliştiriyoruz.

MOBİL WEB TASARIMI

Mobil altyapıya uygun web siteleri, mobil cihazlar için özel sürüm, web standartlarına uygun, mobil cihaz kullanıcılarına daha iyi kullanım deneyimi sunacak şekilde mobil web tasarımları geliştiriyoruz.

GRAFİK TASARIM

Basılı ve Dijital iletişim için uygun çözümlerin oluşturulması ve geliştirilmesi, her zaman en yüksek geri bildirimi elde etmek için çok önemlidir. Biz bunun farkıyız ve mevcut bütçenizi size en iyi imkanları kullanacak şekilde planlıyoruz.

Görsel KİMLİK

Görsel kimlik, son kullanıcı ve şirket arasında iletişimi doğru şekilde kurulmasında en önemli hususlardan biridir. Görsel kimlik, renklerin, tipolojinin vb. unsurların markanın kişiliğini ve görsel özelliklerini korumak ve yansıtmak için rehberlik etmeyi ve bunu sağlamayı amaçlamaktadır. Bu yüzden markanızın görsel kimliğini yansıtacak tüm tasarım çalışmalarını profesyonellik çizgisinde yapıyoruz.

Kurumsal KİMLİK

Şirket içi ve şirketler arası iletişimin önemli bir parçası olan kurumsal kimlik sadece kartvizit, zarf, antetli kağıt, ajanda, kurumsal klasör, çanta, üniforma, katalog gibi materyallerden oluşmaz. Kurumsal kimlik bir markayı yansıtan karakteristik özellikleri, fiziksel görünümü, kişilik, kültürel yapı, ilişki yapısı, yansıma ve öz imaj gibi özelliklerini kapsar bu özellikleri doğru şekilde yansıtacak tasarım ve marka kimlik çalışmaları planlıyor/üretiyoruz.

BASILI ve AÇIKHAVA REKLAMLARI

Markanızın ürün ve hizmetleri ile alakalı basılı ve açıkhava reklam çalışmaları olan Dergi, gazete, bilboard, broşür, ilan panoları vb. birçok alan için reklam ve kampanyaları markanızın kurumsal ve görsel kimliğine uygun olarak geliştiriyor/üretiyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

Markaların etkileşim ve satış aşamalarında, içeriğin organik ve sponsorlu şekillerde yayılması, doğru kitleye ulaşması ve ürün/hizmet pazarlama kanallarının oluşması gibi stratejik çalışmaları bütçeyi ve hedefleri çeşitli analiz yöntemlerini kullanarak markanın dijital pazarlama sürecini yürütüyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya üzerinden müşteri ve hedef kitleniz için Yayın planlaması, içerik üretimi, pazar araştırması, Sosyal medya markalaşması, ürün ve hizmet pazarlaması gibi işletmenizin son kullanıcılara daha yakın olmasını sağlayarak markanız için daha fazla etkileşim ortamı sunuyoruz.

Google Reklamları

Google AdWords’teki reklam kampanyalarının oluşturulması, izlenmesi, yapılan çalışmalar ile ortaya çıkan geri bildirimlerin takibi, elde edilen her bir geri bildirimin gerçek maliyetinin ölçülebilir olmasını sağlıyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital pazarlama için yerleşim ve yapı detaylandırması, görüntü ile metin, sadece metin veya görüntü ve metin arasında müşteri tarafından talep edilen bilgi ve bağlantıların analiz edilmesi, dijital pazarlamanın kullanıcıyla etkileşim kurma olasılığını artırmak için özel kaynak kodları kullanarak takip ediyoruz. Dijital pazarlama promosyon, bilgilendirici, anı veya kurumsal açıklama için kullanılabilir.

DANIŞMANLIK

Firmanıza uygun Planlama ve Çözüm odağı ile iletişim danışmanlığı yapıyoruz.

Sunulan ihtiyaç göz önünde bulundurulduğunda, her müşterinin segmentini, geçmişini, pazardaki varlığını ve iletişim hedeflerini, şirket ile müşteriler arasındaki iletişimi iyileştirmek için çözüm üretiyoruz.

Firmanıza uygun ve özel çözümleri planlar ve size sunarız. Sunduğumuz çözümler içerisinde size reklam ve kampanyalar geliştiririz.

Hedeflerinize ulaşabilmeniz için en iyi ve tamamlanmış çözümleri size sunabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

MENÜ