Modeno Hizmetleri

0
YAZILIM UYGULAMA
01

Y azılımlarımızı mevcut işlevselliği korunarak kurumunuzun ihtiyaçlarına göre kod, yazılım mimarisi, tasarım ve kullanılan teknolojilere göre uyarlayabilir ya da tümüyle yeni yazılımlar geliştirebiliriz

MODENO; Şirket ünvanından anlaşılacağı gibi yazılım alanı olarak geniş bir yelpazede faaliyetlerini sürdürmektedir. Yazılım mimarisi ve stabil kod geliştirme süreci dahil projenin sonlanma aşamasına kadar hiç bir tedarikçi ile çalışmamakta ve bayilik sistemi olarak hizmet vermemektedir.

G rafik tasarımı, iillüstrasyon, editorial ve baskı süreç yönetimi kapsamında Logo ve kurumsal kimlik tasarımları, basın ilanı, katalog, broşür, afiş, ürün etiket ve ambalaj tasarımı, konusunda hizmet vermekteyiz.

02
GRAFİK TASARIM
03
WEB UYGULAMALARI TASARIM YAZILIM

W eb sitelerinin, içerik yönetim sistemleri ve küçük ölçekli şirketlerden büyük girişimlere kadar işbirliği çözümlerini kapsayan geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Gerçekleştirdiğimiz web siteleri proje kapsamında değerlendirilip, yazılım uygulamaları ile birlikte yürütülmektedir.

Yazılım altyapısı tamamen MODENO özgü tescilli bir alt yapıdır

I ntranet ve Ekstranet projerinde, sistem entegrasyon ve uygulama safhasına kadar planlama mekanizmasından uygulama alanına kadar çözümler üretiyoruz.

04
INTRANET EKSTRANET
05
HOSTİNG ÇÖZÜMLERİ

H
osting alyapısı olarak ister Windows ister Linux çözümleriyle en son teknoloji parkurumuzla hizmet sağlıyoruz.

Modeno fiziksel sunucu ve servis sağlayıcılığı bakımından "kiralik dışarıya bağımlı hizmet" yerine "tamamen kendi yatırımı" olarak hizmet vermektedir.

E -Ticaret alanında; alışveriş sepeti, esnek ürün yönetimi, mevcut muhasebe yazılımıyla entegrasyon konusunda hizmet vermekteyiz.

06
E-TİCARET UYGULAMALARI
07
SOSYAL AĞLAR

S osyal ortam konusunda eğitim verir ve online iletişim için en iyi uygulamaları programlayabilir. Ya da isterseniz,

Mevcut uygulamalarınızın yönetimini şirketinizin web sitesi üzerinden yönetebiliriz.